Oferta Dywanszop

Jakub Kalisz 28-03-2021

Firma Dywanszop oferuje pranie tapicerki w Krakowie i okolicach, a także czyszczenie dywanów i wykładzin. Wszystkie usługi są wykonywane przy użyciu urządzeń ekstrakcyjnych marki Kärcher, Numatic oraz Santoemma. Stosowane środki czyszczące wyróżnia wysoka skuteczność, są ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia. Jaka jest historia firmy? Co znajduje się w ich ofercie oraz jaką metodę prania wykorzystują?

Historia firmy

Firma Dywanszop oferuje swe usługi prawie już od 30 lat. Posiadają ogromne doświadczenie w branży i specjalistyczny sprzęt, który jest gwarancją usługi wykonanej na najwyższym poziomie. Z oferty firmy mogą korzystać przedsiębiorcy jak i klienci indywidualni. Usługi są wykonywane w siedzibie firmy bądź w miejscach wskazanym przez klientów. Mogą być świadczone na terenie Krakowa, Liszek, Krzeszowic, Skały, Skawiny, Wieliczki, Chrzanowa oraz okolic. Firmie nie straszne są miejsca nawet o najbardziej ograniczonym dostępie, gdyż wszelkie zakamarki miasta są im dobrze znane. Krakowskie kamienice kryją w sobie wiele zabytkowych kilimów i dywanów. Doświadczenie firmy sprawia, że są w stanie sobie poradzić nawet z najbardziej wymagającymi materiałami i tekstyliami. Wiedzą jakie działania wdrożyć, by nie zniszczyć materiału.

Oferta Dywanszop

Oferta Dywanszop – pranie tapicerki w Krakowie

Firma oferuje pranie dywanu w zakładzie w wysokości 15 zł za m2, gdzie minimalny koszt zamówienia wynosi 90 zł, a także pranie dywanu lub wykładziny dywanowej u klienta za 9zł/m2 przy minimalnym koszcie zamówienia 80 zł, pranie dywanu z długim włosem typu shaggy u klienta w cenie 12zł za m2. W ofercie znajduje się również pranie tapicerki w Krakowie i okolicach. Można zdecydować się na pranie krzeseł, puf, foteli, wersalek, sof 2 i 3 osobowych, narożników 3-4 osobowych, poduszek oraz tapicerki samochodowej. Usługa pełnego czyszczenia tapicerki samochodowej obejmuje pranie foteli, podłogi, boczków na drzwiach oraz bagażnika. Cena za tą usługę jest oceniania indywidualnie na miejsca. Ma na nią wpływ stopień zabrudzenia tapicerki oraz to, czy decydujemy się na pranie wszystkich elementów tapicerki czy też poszczególnych takich jak np. fotele.

Metoda prania w Dywanszop

W firmie Dywanszop korzysta się z metody prania, polegającej na czyszczeniu dywanów, wykładzin i tapicerki poprzez wpompowanie wody z detergentem pod ciśnieniem do materiału, a następnie jej odessaniu wraz z brudem. Woda ma tylko jednokrotny kontakt z materiałem. Jest to możliwe dzięki posiadanym urządzeniom, wyposażonym w dwa zbiorniki, jeden na wodę czystą, a drugi na brudną. W trakcie prac zwiększa się ilość wody brudnej, a czystej znacznie maleje. Do prania wykorzystywane są oryginalne środki firmy Karcher. Są to najlepsze jakościowo detergenty, co sprawia, że nie pienią się w trakcie prac. Zastosowanie środków lepiących się powoduje, że materiał szybciej ulega zabrudzeniu. Doświadczenie firmy spowodowało, że są w stanie przeciwdziałać tego typu efektom, właśnie dzięki stosowaniu odpowiednich środków do czyszczenia.