Jak spędzić walentynki?

Daniel Król 21-01-2021

Walentynki już blisko, a wraz z ich nadejściem pojawia się refleksja dotycząca ich organizacji dla ukochanej osoby. Okoliczność ta zwykle kojarzona jest ze wspólnym wyjściem do kina czy romantycznym spacerem. Warto dołożyć jak największych starań, by ten dzień został zapamiętany na długo. Jaki zatem pomysł walentynkowy będzie strzałem w dziesiątkę szczególnie w czasach pandemii?

Romantyczna kolacja

Obecnie wyjście do restauracji jest niemożliwe, dlatego warto zorganizować wykwintną kolację u siebie w domu. Wystarczy nadać jej odpowiedniego charakteru za pomocą dodatków, dobranych potraw oraz stroju, by zachwycić swojego ukochanego. Można inspirować się kolacjami z ulubionych filmów bądź bajek takich jak chociażby „Zakochany Kundel”, gdzie na kraciastym obrusie serwowane było spaghetti.

Wspólny czas w kuchni

Pary, lubiące wspólne gotowanie powinny w Walentynki umówić się na wspólne przygotowywanie wyjątkowych specjałów. Nie ma nic lepszego niż wspólne eksperymentowane w kuchni. To także okazja do zawiązania bliższych relacji między sobą. Nie ma znaczenia, co będzie się przygotowywało, ale wartością jest to, że spędza się wspólnie czas. Świetnym pomysłem jest przygotowanie wspólnego deseru jakim będzie tort walentynkowy.

Jak spędzić walentynki?

Aktywna randa

Osoby aktywne będą preferowały bardziej ruchowe formy spędzania wspólnie wolnego czasu. Jeśli w Walentynki śniegu będzie na tyle, by móc poddać się zimowemu szaleństwu warto udać się na wspólne sanki czy tzw. jabłuszko. Jeśli ograniczenia pozwolą może to być wspólny wypad na stok, na łyżwy czy nawet basen.

Wieczór karaoke

To świetna propozycja zabawy dla osób o dużym poczuciu humoru, zwłaszcza jeśli żaden z partnerów nie posiada zdolności muzycznych. Wystarczy wejść na dowolny program do karaoke i przy lampce wina dać upust swoim możliwościom wokalnym. Nic bardziej nie integruje aniżeli wspólne karaoke.

Wspólna kąpiel w wannie

Doskonałym sposobem na spędzenie walentynek w dobie pandemii jest przygotowanie wspólnej kąpieli w pieleszach własnej łazienki wypełnionej dźwiękami ulubionej muzyki, zapachem świec i różnymi napojami. Idealna alternatywa do wciąż zamkniętych basenów i Aquaparków.