Pokazy taneczne grupy ATELIE

Laura Skura 20-12-2019

Poszukując sposobów uatrakcyjnienia organizowanej przez siebie imprezy warto zwrócić uwagę na pokazy taneczne. Show, które zostanie zaprezentowane przez profesjonalnych tancerzy stanowi niewątpliwie bardzo dobrą rozrywkę dla uczestników danego eventu. Występuje wiele rodzajów pokazów od tańców powiązanych z burleską, po akrobatyczne wyczyny aż po specjalne pokazy.

Pokazy taneczne wg ATELIE

Grupa taneczno-akrobatyczna ATELIE z Krakowa ma wiele różnych propozycji pokazów. Pierwsza grupa, znajdująca się w ofercie artystycznej to pokazy taneczne wykonywane przez najlepszych profesjonalistów. Pokazy te potrafią z dużym powodzeniem uświetnić każdą imprezę i zachęcić uczestników do poruszania własnym ciałem. Do pokazów tanecznych zalicza się także Burlesque Show. To niewątpliwie piękne i zmysłowe show taneczne, które zaprezentowane jest w formie najbardziej uwodzicielskiego i erotycznego tańca świata. Show przeniesie uczestników w rytmie znanych i lubianych utworów, pochodzących ze światowych musicali.

Osoby, które cenią sobie kulturę paryską powinny zastanowić się nad ofertą ATELIE pod tytułem Moulin Rouge, w której piękne i uwodzicielskie kobiety we wspaniałej kabaretowo-musicalowej rewii przeniosą nas na ulice Paryża. Energiczne i kobiece układy choreograficzne, różnokolorowe stroje, pióra i cygara to namiastka tego, co prezentują panie z tej grupy tanecznej. 7 sins to choreografia, nawiązująca do siedmiu grzechów głównych, w której każda z tancerek wcieli się w jeden z grzechów. Tancerki porwą publiczność w wir grzechu, namiętności i drapieżnej kobiecości. Pycha, chciwość, nieczystość, zazdrość, gniew i lenistwo będą próbowały jak najbardziej zawładnąć duszami uczestników show.

Pokazy taneczne grupy ATELIE

Kolejną propozycją z tej grupy to Film Show. To doskonała opcja oprawy artystycznej dla tematycznych imprez w klimacie filmowym. Miłośnicy takich filmów jak James Bond, Piraci z Karaibów czy Wielki Gatsby koniecznie powinni zaprosić tą grupę na własną imprezę. Grupa ta jest również w stanie stworzyć oprawę artystyczną w trakcie prezentacji nowego salonu czy modelu samochodu. Wszyscy goście będą zachwyceni taką prezentacją nowych produktów. Tancerze za pomocą odpowiedniej choreografii zbudują właściwą atmosferę trzymającą w napięciu, w oczekiwaniu na kulminacyjny moment danej imprezy.

Champagne Show to bardzo kobiece wystąpienie z użyciem niepowtarzalnych rekwizytów, a mianowicie kielichów, pereł, diamentów, płatków róż oraz wszystkiego co błyszczy, świeci i oszałamia. To kompilacja luksusu, elegancji i zmysłowej kobiecości zaklętych w tańcu. Tancerki prezentują się w transparentnych sukienkach, przyozdobionych diamentami.

Pokazy specjalne i show akrobatyczne

Grupa ATELIE w ofercie artystycznej posiada również specjalne pokazy taneczne oraz show akrobatyczne. Do pierwszej grupy należą pokazy multimedialne, Musical Show, pokazy spersonalizowane oraz teatr cieni. W grupie, w której znajdują się Show Akrobatyczne występuje Duet Acrogym i poezja akrobatyki, która jest połączeniem akrobatyki ze zmysłowym tańcem.

Materiał przygotowany z Atelie - profesjonalne pokazy taneczne.