Jak zdobyć wejściówki na krakowskie wydarzenia?

Laura Skura 04-12-2022

Kraków jest miastem chętnie odwiedzanym przez turystów z wielu powodów. Z jednej strony to wymarzone miejsce dla wielbicieli historii do poznania zabytkowych budowli, a z drugiej idealne miasto dla amatorów spacerów. Urokliwe uliczki z ciekawą architekturą, punkty widokowe i atrakcje turystyczne przyciągają prawdziwe tłumy przez cały rok. Przed przyjazdem do stolicy Małopolski warto sprawdzić kalendarium wydarzeń i wykorzystać w pełni swoją wizytę w mieście, uczestnicząc w życiu kulturalnym. Rezerwacja biletów online, a także możliwość zdobycia bezpłatnych wejściówek, zachęca nie tylko mieszkańców Krakowa do skorzystania z okazji. Gdzie można kupić bilety na imprezy? Jak wygenerować bezpłatne wejściówki na słynne krakowskie festiwale?

Szybka rezerwacja karnetów online

Łatwa rezerwacja online i ominięcie kolejek, dzięki biletom mobilnym, pozwoli wykorzystać w pełni każdą minutę wycieczki do Krakowa. Bilety na najważniejsze imprezy, wernisaże, wystawy, spotkania z twórcami znajdziemy na portalu KBF Bilety. Idea portalu powstała przed 20. laty, by ułatwić dostęp do wielu wydarzeń. Duże festiwale organizowane w Krakowie, spektakularne widowiska przyciągające ogromną widownię i głośne przedsięwzięcia artystyczne, znane w Polsce i Europie oraz kameralne spotkania to imprezy, które warto odwiedzić. Portal ułatwia dostęp do wydarzeń płatnych, oferując w sprzedaży online bilety, jak i darmowe karnety na przyjaznej platformie KBF. Tutaj każdy może się dowiedzieć, jak w interesujący sposób spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, a także kupić wejściówki na wybrane wydarzenia.

Jak zdobyć wejściówki na krakowskie wydarzenia?

Idea KBF Bilety

Krakowskie Biuro Festiwalowe KBF od początku swojego istnienia stawia na profesjonalizm, otwartość i kulturalność. W swojej działalności KBF kładzie nacisk na wspieranie oddolnych inicjatyw obywatelskich i wsłuchiwanie się w głos mieszkańców miasta. Trudno zawęzić obszar działania biura festiwalowego, które jest tworzone z pasją i pracuje dla Krakowa – dla jego mieszkańców, jak i dla turystów, przyjeżdżających tu na weekend pełen wrażeń lub po to, by zostać na dłużej. Funkcjonowanie w ośmiu najważniejszych obszarach: literatura, film, sztuki wizualne, muzyka, turystyka, inicjatywy lokalne, edukacja oraz biznes daje okazję uczestniczyć niemal w każdej dziedzinie życia miasta. KBF Bilety to przydatna i praktyczna platforma, na której łatwo i szybko można wygenerować bezpłatne wejściówki lub zakupić bilety na najważniejsze krakowskie wydarzenia, by uczestniczyć w pełni w życiu miasta.

Bonusy dla odwiedzających i zniżki przy zakupie biletów na platformie KBF Bilety

Wybierając się do Krakowa warto dodać stronę KBF Bilety (kbfbilety.krakow.pl) do ulubionych i dzięki temu trzymać rękę na pulsie krakowskiej kultury. Ukłon w stronę młodych turystów odwiedzających miasto to 30 proc. zniżki na zakup biletów dla uczniów i studentów (do 26 roku życia) na podstawie ważnej legitymacji szkolnej. Bonusów jest więcej, dlatego koniecznie trzeba zajrzeć na stronę, przeczytać newsletter i zaplanować pobyt uwzględniając kalendarz imprez, organizowanych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe.