Gdzie można dobrze zjeść w Krakowie?

Mikołaj Król 20-12-2022

Kraków jest miastem, które odwiedza wielu ludzi, nie tylko z Polski, ale i spoza granic naszego kraju. Trudno się temu dziwić, miasto zachwyca dosłownie pod każdym względem. Wrażenie robią zabytki architektury, wiele inspirujących miejsc do zwiedzenia i bogata historia, między innymi fakt pozostawania stolicą Polski do 1795 roku.

Gdzie udać się na pyszny posiłek w Krakowie?

Pierwszym z lokali gastronomicznych, który z całą pewnością warto odwiedzić jest Sakana Sushi & Sticks. Serwowane w nim dania kuchni japońskiej są naprawdę wyjątkowe. Wielu gości docenia przede wszystkim miłą i profesjonalną obsługę ze strony personelu. Nie ma nawet problemu z pomocą w doborze dania, które odpowiadałoby preferencjom kulinarnym gości. Na uwagę zasługuje oczywiście przytulność i klimatyczność w środku restauracji. To ponadto miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi, weganom i wegetarianom.

Gdzie można dobrze zjeść w Krakowie?

Salta Resto - restauracja godna zaufania

Lokal gastronomiczny Salta Resto to miejsce z duszą i klimatem, zlokalizowany jest w dzielnicy Kazimierz. Jednym z oferowanych przysmaków jest argentyńska wołowina Campo, a także wyjątkowe burgery, które powstają z najlepszej jakości mięsa. W karcie dań znajdują się także zupy, ryby, żeberka i sałatki, a dużą uwagę gości przykuwa też nowocześność designu i wyglądu, a całość jest w sposób przemyślany do siebie dopasowana. Miłą i przytulną atmosferę podkreśla obsługa wykonująca swoje obowiązki na najwyższym poziomie.

Restauracja Garden w Krakowie

W zaledwie kilka minut od Staregi Rynku w Krakowie można przejść do Restauracji Garden. Ogromną zaletą w okresie wiosenno-letnim jest piękny i duży ogród. Można w nim odpocząć i jednocześnie skosztować przepysznych, aromatycznych potraw. Menu jest zmieniane w zależności od panującej pory roku, można mieć pewność, że zawsze zachwycają one smakiem. Serwowane potrawy pochodzą właściwie z różnych zakątków, dlatego wielu klientów docenia właśnię tę różnorodność. Wszelkie produkty do przyrządzania dań sprowadzane są wyłącznie od najlepszych dostawców.