Niestandardowe zaproszenie ślubne

Maja Ciesielska 08-06-2019

Detale ślubne w postaci oryginalnych zaproszeń origami

Ślub i wesele poprzedza mnóstwo formalności, które uczynią ten dzień wyjątkowym i zapamiętanym do końca życia. Po wyborze daty i miejsca ślubu oraz wesela przychodzi czas na zorganizowanie zaproszeń dla gości. Przez długi czas zaproszenia przybierały zwykłą, papierową formę. Współczesne zaproszenia to niemal dzieła sztuki, ponieważ mogą być wykonane w formie origami. Współczesny trend w takiej postaci z pewnością zaskoczy wszystkich, którzy otrzymają tak wyjątkowy projekt zaproszenia. Mając na uwadze powiedzenie, że pierwszego wrażenia nie można powtórzyć, warto wyjść poza utarte schematy i zamówić specjalnie składanie zaproszenia ślubne.

Origami – sposób na niestandardowe zaproszenia ślubne

Origami jest specjalną sztuką składania papieru, dlatego wywiera ogromne wrażenie na jego odbiorcach. Jednak zaproszenia złożone w ten sposób są nowością w branży papierniczej. Zaproszenia są ważnym elementem podczas przygotowań do ślubu, ponieważ świadczą o tym, że narzeczeni szanują zapraszanych gości i podejmują wysiłki, by poczuli się oni wyjątkowo. Wręczenie zaproszenia w niecodziennej formie z pewnością pozwoli wywrzeć ogromne wrażenie i wdzięczność za trud i wysiłek włożony w ich przygotowanie. Ciekawym pomysłem jest origami w formie kwiatka w tonacji podobnej do koloru przewodniego ślubu i wesela.

Niestandardowe zaproszenie ślubne

Wybór papeterii na zaproszenia ślubne

W zaproszeniach ślubnych liczy się nie tylko forma, lecz również kolorystyka. Powinna być dobrana w sposób, który zapewni właściwą kompozycję z pozostałymi detalami ślubnymi i weselnymi. Zaproszenia mogą być wykonane własnoręcznie, lub zamówione po wyborze odpowiedniego projektu. Najczęściej wybierane są nowoczesne, lecz proste wzory, które urzekają swoim niepozornym wyglądem. Złote dodatki w postaci wstążek zachwyci każdego fana minimalizmu i elegancji. Dzięki wyborze wyjątkowej techniki origami, niebanalnej kolorystyce i formie wykończenia zachwyt zapraszanych gości będzie niemal zagwarantowany.