Modne stylizacje z T -shirtem, które wart znać.

Maja Ciesielska 20-01-2022

T-shirt to ponadczasowe ubranie, które właściwie dobrane zawsze jest w modzie. Każda kobieta i każdy mężczyzna ma w swojej szafie, chociaż jeden ulubiony T-shirt. Warto, zatem wiedzieć, że to uniwersalne ubranie można wystylizować w naprawdę interesujący sposób. Oto kilka przykładów ciekawych stylizacji, w których T-shirt odgrywa jedną z głównych ról.

Biały T-shirt i czarne spodnie

To klasyczne połączenie, z którego, na co dzień chętnie korzysta wiele osób. Należy zaznaczyć, że takie połączenie to bardzo dobra baza do stworzenia wielu ciekawych stylizacji. Do takiego zestawu możemy np. założyć żółtą bądź czerwoną marynarkę, wyrazistą biżuterię oraz torebką z cienkim paskiem. Biały T-shirt i czarne spodnie bardzo dobrze prezentują się także w towarzystwie kardiganu i kolorowych trampek.

T-shirt w klimacie lat siedemdziesiątych

Dla wszystkich osób, które marzą o oryginalnych i nietuzinkowych stylizacjach bardzo dobrym rozwiązaniem będzie T-shirt z motywem tie- die. Ten wzór to nic innego jak fantastyczne, tęczowe mazaje.

Znany i lubiany zestawy, czyli T-shirt i dżinsy

Niebieskie dżinsy i kolorowy lub biały T-shirt to popularne połączenie. Aby taki zestaw nabrał charakteru warto odpowiednio dobrać do niego dodatki. I tak np. jeżeli zależy nam na uzyskaniu lekko sportowego looku to do takiego zestawu możemy dodać bluzę oraz tenisówki.

Modne stylizacje z T -shirtem, które wart znać.

T-shirt w wersji romantycznej

Gładki T-shirt bardzo dobrze prezentuje się w połączeniu ze spódniczką czy też spódnicą maxi. W takiej sytuacji odpowiednio dobrany T-shirt wkładany jest w środek spódnicy, ale godną wagi opcja jest także związanie go w tak zwany supełek. Takie rozwiązanie bardzo urozmaica stylizację.

Modny T-shirt z nadrukiem

Wiele osób chętnie decyduje się także na zakup koszulki z nadrukiem. Możemy sięgnąć po gotowy T-shirt z motywem z dobrego filmu lub z logo popularnego zespołu bądź też zamówić koszulkę z dowolnie wybranym przez nas napisem, cytatem, sentencją lub zdjęciem. Taki nadruk może być np. powiązany z naszą pasją. Jest to dobry sposób na wyrażenie siebie.