Hotel pod Krakowem, z oferty którego warto skorzystać.

Seweryn Pietrucha 30-12-2020

Kraków to wyjątkowe i piękne miejsce, które z uwagi na liczne, światowej klasy zabytki, bardzo chętnie odwiedzane jest przez polskich i zagranicznych turystów. Do Krakowa przyjeżdża także wielu pracowników różnych firm, po to, aby uczestniczyć w konferencjach czy też spotkaniach służbowych. Wiele osób poszukujących noclegu w Krakowie przy wyborze hotelu bierze pod uwagę odległość danego obiektu od portu lotniczego. Hotel, który znajduje się w pobliżu lotniska, to rozwiązanie, które ma naprawdę wiele zalet. Jest to, bowiem idealne miejsce do tego, aby wypocząć i to zarówno przed podróżą, jak i bezpośrednio po niej.

Hotel pod Krakowem w okolicach portu lotniczego im. Jana Pawła II – oferta Neohotel Airport.

Jeżeli poszukujemy noclegu w Krakowie lub jego najbliższych okolicach to z całą pewnością warto wziąć pod uwagę ofertę obiektu Neohotel Airport. Neohotel Airport to hotel pod Krakowem, który zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od portu lotniczego im. Jana Pawła II. Ponadto obiekt ten umieszczony jest w bardzo dogodnym położeniu komunikacyjnym. W pobliżu hotelu znajduje się autostrada A4, stacja kolejowa i przystanki autobusowe. Wielu gości docenia fakt, że obiekt ten położony jest w spokojnej okolicy. Hotelowy ogród cieszy się dużym powodzeniem, w sezonie letnim można tu np. zorganizować grilla. Jeżeli chodzi o pokoje to Neohotel Airport udostępnia gościom dobrze wyposażone pokoje typu studio, pokoje jedno i dwuosobowe oraz przestronny apartament rodziny. Warto także podkreślić, że możemy tu również skorzystać z baru hotelowego i bezpłatnego parkingu, a obsługa klienta jest tu na naprawdę wysokim poziomie. Z oferty hotelu przy porcie lotniczym pod Krakowem mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, rodziny z dziećmi, jak i wszyscy ci, którzy podróżują w celach służbowych.

Hotel pod Krakowem, z oferty którego warto skorzystać.

Dlaczego pobyt w hotelu pod Krakowem to dobre rozwiązanie?

Hotel pod Krakowem to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które pragną odpocząć od zgiełku miasta i spędzić swój pobyt w zacisznej i kameralnej atmosferze. Neohotel Airport szczególnie sprawdzi się w sytuacji, gdy mamy zarezerwowane bilety na poranny lot, wówczas na spokojnie możemy dotrzeć na lotnisko na czas, nie musimy budzić się dużo wcześniej, ani tracić czasu na stanie w korkach. Z Neohotelu Airport samochodem dotrzemy na lotnisko w zaledwie 5 minut. Obiekt ten jest również znakomitym miejscem na wypoczynek nawet po najdłuższym locie. Warto także dodać, że hotel od historycznego centrum Krakowa dzieli zaledwie 8 km. Dlatego też w wolnym czasie można wybrać się stąd na wycieczkę po jednym z najpiękniejszych miast w Polsce i odwiedzić zabytki, które powinien zobaczyć każdy Polak. W samym Krakowie jest ich naprawdę wiele (Kościół Mariacki, Katedra i Zamek na Wawelu, Sukiennice, Barbakan, Kazimierz, Kopiec Kościuszki), ale nie można również zapomnieć o obiektach położonych w niedalekiej odległości Krakowa. Mowa tu np. o Kopalni Soli w Wieliczce, Ojcowskim Parku Narodowym czy też Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej.