Carsharing - atrakcyjna oferta dla klientów indywidualnych i firmowych

Maja Ciesielska 08-10-2019

Firma Traficar kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Carsharing cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Jest nie tylko tani i bezpieczny, ale również wygodny i ekologiczny. 

Kilka słów o firmie

Traficar rozpoczął działalność w 2016 roku. Najpierw skoncentrował się na krakowskim rynku. Później systematycznie wprowadzał swoje usługi do innych polskich miast. Obecnie działa nie tylko w Krakowie, ale również we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Trójmieście, Chorzowie, Katowicach, Lublinie, Łodzi i Bydgoszczy.

Firma proponuje też nowoczesną usługę TrafiCargo. Klienci mogą skorzystać z wygodnych i pojemnych aut dostawczych Renault Kangoo Van. Samochody znajdują się na parkingu przed wszystkimi sklepami IKEA. Dzięki temu klienci nie muszą się już martwić, w jaki sposób przewiozą zakupy. 

Traficar dostosowuje się do potrzeb rynku. Dlatego oferuje również fleetsharing dla klientów biznesowych. W ramach tej usługi firmy mogą wynająć auto na minuty. To innowacyjne i komfortowe rozwiązanie stanowi świetną alternatywę dla pojazdów służbowych.

Carsharing - atrakcyjna oferta dla klientów indywidualnych i firmowych

Jak działa usługa carsharing?

Carsharing działa na bardzo prostych i jasnych zasadach. Co ważne, Traficar ograniczył formalności do minimum. Dzięki temu łatwo i szybko możesz wypożyczyć auto. Aby skorzystać z usługi, musisz ukończyć 18 lat. Przed rejestracją przygotuj kartę płatniczą i prawo jazdy.

Najpierw powinieneś wypełnić formularz rejestracyjny. Znajdziesz go zarówno na stronie internetowej firmy, jak i aplikacji dostępnej na Androidzie i iOS. Po wpisaniu i weryfikacji danych osobowych staniesz się aktywnym użytkownikiem. Teraz możesz już śmiało skorzystać z usługi.

Wolne auta znajdziesz na mapie. Wystarczy, że klikniesz w jeden z nich, aby zarezerwować pojazd. Pamiętaj, że na dotarcie masz 15 minut. Możesz ewentualnie wydłużyć rezerwację o dodatkowe 5 minut. Jeśli nie zdążysz, rezerwacja samoczynnie wygasa. Nie ponosisz przy tym żadnych kosztów. Po dotarciu do auta możesz go otworzyć za pomocą aplikacji. Wystarczy, że zeskanujesz kod QR zlokalizowany na szybie pojazdu. Po chwili możesz już śmiało wejść do środka. Kluczyki lub kartę znajdziesz w schowku.

Jeśli dotarłeś już na miejsce, kliknij przycisk “Zakończ wynajem”. Pamiętaj, by włożyć kluczyki albo kartę ponownie do schowka. Na maila dostaniesz wiadomość podsumowującą usługę. Płatność zostanie pobrana automatycznie z Twojego konta.

Ceny usługi są bardzo atrakcyjne. Sumowane są tutaj pokonane kilometry (80 groszy za każdy kilometr) i czas wynajmu (50 groszy za minutę). Cena za 1 minutę postoju wynosi natomiast 10 groszy. Jeśli z auta korzystasz tylko sporadycznie, koniecznie zwróć uwagę na tę usługę. Nie musisz już ponosić kosztów związanych z eksploatacją auta.

Traficar wprowadził też jeszcze udogodnienie dla klientów. W cennik znajduje się teraz stawka dobowa. Dzięki temu suma czasu jazdy i postoju nie może być wyższa niż 75 zł za dobę. Po przekroczeniu tej wartości ponosisz koszty jedynie za pokonane kilometry. 

Firma systematycznie unowocześnia i rozwija flotę. Dzięki temu możesz się cieszyć wygodną i bezpieczną jazdą.

Partnerem materiału jest Traficar - Twoja wymarzona wynajem samochodów dla firm.