Modne płaszcze - zima 2020, czyli czas na kratę!

Laura Skura 10-11-2020

Zastanawiasz się, co założyć na siebie tej zimy? Rozglądasz się za płaszczem, który będzie nie tylko modny, ale także wygodny i ciepły? Nie daj się zaskoczyć zimie i wybierz model, który będzie posiadał te wszystkie cechy. Poniżej zdradzamy, co w tym sezonie będzie perełką, którą każdy chce mieć w swojej szafie!

Do czego pasuje płaszcz w kratkę?

Okrycie wierzchnie w kratę, pepitkę, czy tartan jest ponadczasowe i uniwersalne. Świetnie sprawdzi się w zestawieniu z trampkami, czy skórzanymi botkami. Do płaszcza w kratkę można założyć spódnicę lub jeansy. Każdy zestaw będzie prezentował się bez zarzutu. Tego typu zestawienia są ponadczasowe i nie wychodzą z mody. Ze względu na wyrazistość płaszcza w kratę, najlepiej zestawić go ze stonowanymi i jednolitymi ubraniami. Prostota zawsze jest w cenie, natomiast gdy w naszej stylizacji będzie działo się “za dużo” stylizacja straci swój urok. 

Modne płaszcze - zima 2020, czyli czas na kratę!

Płaszcz w kratkę, to najlepszy wybór dla…?

Większość osób uważa, że płaszcz w kratę przeznaczony jest głównie dla osób szczupłych i wysokich, jednak nic bardziej mylnego! Kraciasty wzór sprawia, że niższe i krąglejsze kobiety będą prezentowały się w nim elegancko i zgrabnie. Wybierając tego typu okrycie wierzchnie, warto zwrócić uwagę na typ naszej figury. Drobne, smukłe kobiety powinny zrezygnować z dużej kraty, gdyż może ona je zbytnio przytłoczyć. Z kolei panie plus size świetnie wyglądają w płaszczach, w których krata ułożona jest ukośnie i znajduje się na ciemnym tle. Krój ubioru ma znaczenie - kształtuje on odbiór całej sylwetki. Bez względu, czy płaszcz będzie oversizowy, czy też dopasowany do ciała, krata będzie pięknie się prezentować i przyciągać uwagę innych osób.

Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie płaszcz dobrej jakości. Pasuje on do eleganckich stylizacji oraz do tych “na luzie”. Sklepy oferują nam różnego rodzaju modele zimowych płaszczy: oversizowe, przylegające do ciała z paskiem podkreślającym talię. Płaszcz w kratkę to hit tego sezonu - nie może go zabraknąć w Twojej szafie.