Rejsy po Karaibach, czyli wakacje w tropikach dla każdego!

Maja Ciesielska 24-01-2019

O Karaibach słyszał każdy z nas. Białe, czyste plaże, setki bezludnych wysepek, błękitna woda i słońce przez okrągły rok – tym właśnie kuszą rejsy po Karaibach, które pozwalają połączyć wypoczynek z ciepłym klimacie ze wspaniałą przygodą oraz praktyczną nauką żeglowania. Marzenia o wakacjach pod żaglami na słonecznych Karaibach wcale nie muszą pozostawać w sferze snów. O tym, jak wybrać się na swój pierwszy zorganizowany rejs po Karaibach powiemy poniżej!

Rejs Karaiby – jak go zorganizować?

Osoby pragnące wybrać się na swój pierwszy rejs po Karaibach nie muszą wcale martwić się o samodzielne zorganizowanie całej wyprawy. Jej przygotowanie można bowiem powierzyć doświadczonej polskiej firmie, która od lat zajmuje się profesjonalnym świadczeniem usług tego typu. Mowa tu o firmie Rejsy po Karaibach, która do tej pory zorganizowała już ponad 150 wycieczek tego typu uszczęśliwiając w ten sposób setki klientów z Polski i nie tylko.

Rejsy po Karaibach, czyli wakacje w tropikach dla każdego! 

Wbrew pozorom rejsy po Karaibach nie są skierowane tylko do osób dorosłych oraz doświadczonych żeglarzy! Mogą z nich skorzystać bowiem także rodziny z dziećmi oraz osoby, które do tej pory nie miały żadnej styczności z żeglarstwem. Specjalnie z myślą o nich opracowane są bowiem specjalne trasy rejsów, które pozwalają oswoić się z pobytem na morzu, podziwiać piękne widoki oraz wypoczywać opalając się i plażując na bezludnych wyspach, z których słyną Karaiby.

Oferta firmy skierowana jest zarówno dla osób indywidualnych, które marzą o nietypowym sposobie spędzenia wakacji w tropikach, jak i dla większych grup zorganizowanych. Do ich dyspozycji jest nowoczesny katamaran typu Leopard 46 o długości 14,2 m. Katamaran dostępny jest również w ofercie czarter Karaiby w opcji z kapitanem lub bez niego dla tych doświadczonych osób, które wolą samodzielnie zaplanować swój rejs.

Rejsy po Karaibach, czyli wakacje w tropikach dla każdego! 

Rejsy po Karaibach – co mają nam do zaoferowania?

Rejsy po Karaibach to doświadczona polska firma, która oddaje do dyspozycji klientów wygodny i znakomicie wyposażony jacht będący jej własnością. Każdy uczestnik wyprawy może mieć więc pewność co do jego dobrego stanu technicznego oraz dostępności na miejscu wszystkiego, co niezbędne do odbywania rejsów po Karaibach.

Wszystkie rejsy są prowadzone przez doświadczonego kapitana z wieloletnim stażem żeglarskim. Dzięki doskonałej znajomości Karaibów, warunków pogodowych panujących w regionie, lokalnych przepisów oraz miejsc wartych odwiedzenia uczestnicy wyprawy mają zagwarantowane bezpieczeństwo podróżowania, możliwość zobaczenia tego, co najcenniejsze na Karaibach oraz komfortowy pobyt na jachcie podczas całego rejsu.

Jak zarezerwować swój pierwszy rejs na Karaiby?

Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie: Rejsy-po-Karaibach.pl. Aby zarezerwować wybrany rejs Karaiby lub skorzystać z usługi czarter Karaiby wystarczy skontaktować się z firmą za pomocą dostępnego na stronie formularza.

Po uzyskaniu informacji o dostępności wolnych miejsc na wybranym rejsie należy podpisać umowę oraz wpłacić zadatek. Po dopełnieniu formalności pozostaje już tylko zarezerwować lot i z niecierpliwością odliczać dni pozostałe do rozpoczęcia swojej wielkiej żeglarskiej przygody na Karaibach.